Чечетов призвал МВД раскрутить «на всю катушку» уголовные дела в отношении манифестантов за «мову»

|
Версия для печатиВерсия для печати

  Правоохранительные органы должны «на всю катушку» расследовать действия манифестантов, допустивших столкновения в центре Киева с милицией во время митинга за украинский язык.

Об этом  заявил зампред фракции Партии регионов Михаил Чечетов «Новому Региону» .

«Все у нас должно быть в рамках закона. Если были там во время этих стычек нарушения закона, там есть видео, фотографии, факты, тогда наши правоохранительные органы должны реагировать по закону. Тогда должны заводиться уголовные дела. И на всю катушку их надо раскручивать. И без всякой либеральности», — сказал он.

«Мне жаль военных мальчишек, а если череп проломят какому-то политику, то мне не жалко. Если поранят мальчишку в милицейских погонах, которые показали, как мы доблестно отпраздновали Евро, мне жалко. Надо реагировать», — призвал Чечетов.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]