Деталі плану поглинання Білорусі Росією повідомили ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Програма економічної інтеграції Росії і Білорусі розрахована на півтора року і передбачає часткове об'єднання двох економічних систем з січня 2021 року.

Про це повідомляє видання "Коммерсант", яке ознайомилось з програмою, парафованою сторонами на початку вересня, але яка публічно не розкривалась.

Зазначається, що йдеться, як мінімум, про єдиний Податковий кодекс, зовнішньоторговельний режим та Цивільний кодекс, уніфікований облік власності та соцгарантій, майже об'єднаний банківський нагляд (але з двома центробанками), єдиний регулятор ринків нафти, газу та електроенергії і гармонізоване держрегулювання галузей.

"Така ступінь інтеграції - вища, ніж в ЄС, фактично на рівні економік мова йде про створення з 2022 року конфередативної держави. При цьому навряд чи вона буде повністю рівноправною для сторін: економіка РФ в 29 разів більше білоруської", - йдеться у статті.

Газета пише, що програму економічної інтеграції парафували (погодили з можливістю незначних змін) 6 вересня прем'єр-міністри країн Дмитро Медведєв та Сергій Румас. 

У документі, підписаному двома прем'єрами, йдеться про досить радикальний проект: це часткова економічна інтеграція на рівні не менше ніж в Євросоюзі, а в ряді питань - аналогічна конфедеративним або навіть федеративним державам. За реалізації плану до 2021 року мова йде про поглинання економікою РФ майже повністю економіки Білорусі на рівні управління", - пише "Коммерсант".

У "Програмі дій", зокрема, прописані такі моменти: взаємне скасування роумінгу з 1 червня 2020 року; об'єднання податкових систем: передбачається, що у Союзній державі РФ і Білорусі станом на 1 квітня 2021 року буде прийнятий єдиний Податковий кодекс; єдина митна політика; енергополітика.

Документ прямо передбачає створення "єдиного регулятора" ринків газу, нафти, нафтопродуктів та електроенергії.

З січня 2022 року РФ і Білорусь у рамках союзної держави мають намір вести "узгоджену політику" на ринку праці та у сфері соцзахисту, проте в останньому випадку обіцяне лише "зближення рівня" соцгарантій і в майбутньому - "рівні права" громадян двох країн.

Два міністерства економіки - російське та білоруське - до 1 листопада 2019 року також мають створити "дорожню карту", ​​що об'єднує галузеве регулювання.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]