Для Коломойського настали ті самі «прекрасні часи»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Чи можливе життя без олігархів? Верховна Рада у другому читанні та в цілому підтримала президентський законопроєкт про деолігархізацію. Ситуацію яка склалась прокоментувала в ефірі «Громадське радіо» Лідія Смола, докторка політичних наук, професорка Національного технічного університету «КПІ ім. І. Сікорського»:

Олігарх — це особа, яка володіє великими фінансами, інформаційними ресурсами. А найголовніше — настільки наближена до влади або імплементована у владу, що завдяки цій владі отримує більші, нерівні можливості для збагачення та впливу. Тобто це особа, яка може впливати на ухвалення політичних рішень, які їй дають фінансові дивіденди.

В українських реаліях оліграх — це страшний дядько, який їздить на дорогому автомобілі і винен у всьому жахливому, що є в країні. І всі знають, що цього міфічного олігарха породив Кучма.

Але суспільство не корелює безпосередньо свої дії — прихід на дільницю, голосування — і те, що відбувається опісля. Виборець не зовсім корелює олігарха і, наприклад, перевезення на залізниці. Трохи більше вже суспільство знає про стосунок олігархів до квитанцій за комунальні послуги. А нинішній президент взагалі сформував свою позицію так, ніби він гарний, хороший хлопець, який у крайньому разі витягне два автомати (як було у серіалі «Слуга народу» — ред.) і перестріляє всіх олігархів.

Щоправда, у цій картині не складається чесний образ президента і Коломойського, який десь там зі своєю посмішкою виринає з-за спини глави держави. Бачимо нестикування. Але виборець зі свого боку на це каже: «Ну, щось так воно не є. Але чесний хлопець, він все зробить».

І саме тут з’являється прекрасний президент «на коні», який заявляє, що у нас вже немає «олігархічної гілки». А значить буде нам щастя. Так от я думаю, що це щастя триватиме пів року, можливо трохи більше. Поки будуть гроші, поки ми ще маємо невеликі запаси та можемо говорити, що все чудово.

Я думаю, що сьогодні прекрасний день саме для Коломойського. Якщо пригадати, коли президентські вибори лишень відбулися і Коломойський казав, що настають «нові прекрасні часи для України». Я думаю, що зараз ці часи для нього і настали.

«Аргумент»


В тему:

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]