"Слуги народу" почали фальсифікацію текстів законопроєктів в Раді

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Народний депутат і ексочільниця Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики (2015-2019) Ніна Южаніна (на фото) заявила про підробку законопроекту 2524 щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців.

Про це Южаніна заявила під час позачергового засідання Ради 23 вересня, на якому розглянули законопроекти про оподаткування і фіскальної політики, зазначає ZN.ua.

За її словами, профільним комітетом при підготовці тексту закону на підписання голові Верховної Ради відбулася підробка тексту і текст був прийнятий без урахування правок. За даним фактом ДБР в жовтні 2020 року відкрило кримінальне провадження.

Южаніна додала, що експерт провів лінгвістичне сематико-текстуальне експертне дослідження, яке підтверджує, що в кінцевому тексті закону текст підроблений і не відповідає тим поправкам, які розглядалися в залі Верховної Ради.

"Це означає, що в рамках цього кримінального розслідування повинні бути притягнуті до відповідальності люди, які сфальсифікували текст закону, який підписав спікер Верховної Ради. На це все витрачено майже рік. Мені здається, якби ми так уважно придивлялися до дій "слуг народу", вони б не дозволяли вести себе так розв'язно в цій Верховній Раді. Тому будете відповідати, це точно", - заявила Южаніна.

Відзначимо, що голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, який відповідальний за даний законопроект, - Данило Гетманцев (фракція "Слуга народу"), який також є одним з авторів законодавчої ініціативи.

Нагадаємо, 21 липня Рада розблокувала підписання законопроекту №2524 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету і спрощення роботи фізичних осіб-підприємців». Саме цим законом передбачено внесення змін до Закону №466, яким була введена податкова реформа.

Законом передбачено удосконалити роботу Електронного кабінету платника податків, спростити податковий облік, стимулювати добровільне обмеження паперового документообігу. Зокрема: скасовується вимога обов'язкової реєстрації книги обліку доходів і витрат та обов'язок ведення книги обліку доходів для ФОП 1 і 2 групи спрощенців і 3 групи, які не є платниками ПДВ.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]