ЕСПЧ отказал России в пересмотре постановления по делу ЮКОСа

|
Версия для печатиВерсия для печати

Европейский суд по правам человека отклонил жалобу России о пересмотре постановления по делу ЮКОСа о выплате бывшим акционерам компании около двух миллиардов евро.

Как сообщает КоммерсантЪ, в понедельник коллегия из пяти судей ЕСПЧ отклонила обращение российских властей о передаче дела на рассмотрение 17 членов Большой палаты суда. Это означает, что принятое нижестоящей инстанцией постановление становится окончательным. Сообщается, что официальный релиз по этому поводу Страсбургский суд обнародует сегодня.

Как известно, летом ЕСПЧ постановил выплатить компенсации в размере одного миллиарда 860 миллионов евро бывшим акционерам ЮКОСа по их жалобе против России, рассмотренной в 2011 году.  

В свою очередь, в конце июля Третейский суд в Гааге вынес решение по иску акционеров ЮКОСа, обязав Россию выплатить акционерам 50 миллиардов долларов в качестве компенсации.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]