Фальсификации не помогли куму Табачника: Максим Луцкий выборы проиграл

|
Версия для печатиВерсия для печати

Несмотря на многочисленные попытки нардепа от партии Регионов, проректора Национального авиационного университета Максима Луцкого подготовить надежный плацдарм для выирыша выборов на своем избирательном участке, он набирает только третий результат, уступив главному сопернику — кандидату ОО «Батькивщина» Дмитрию Андриевскому более шести тысяч голосов по результатам обработки 77% бюллетеней.

Согласно данным ЦИК, за Луцкого проголосовали 16202 избирателя, в то время, как за Андриевского отдали свои голоса 25002 избирателя (данные ЦИК на 12.09. 30 октября).

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]