ГБР заперечує інформацію про відкликання із суду клопотання про арешт Порошенка

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Державному бюро розслідувань заявили, що не відповідає дійсності інформація про те, що ДБР відкликало з Печерського районного суду Києва клопотання про обрання п'ятому президентові України Петру Порошенку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

 

Про це повідомляє прес-служба Бюро.

"Державне бюро розслідувань зазначає, що оприлюднена сьогодні інформація про нібито відкликання з Печерського районного суду міста Києва 29 грудня 2021 року слідчим ДБР клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою щодо п'ятого президента України не відповідає дійсності. Щоб уникнути маніпуляцій та подальших інформацій спекуляцій навколо даного кримінального провадження повідомляємо, що вищезазначена опублікована у ЗМІ інформація не відповідає дійсності, зазначені процесуальні рішення не приймалися", - зазначається у повідомленні.

 

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що клопотання про арешт Порошенка було відкликано для доопрацювання.

 

П'ятому президентові України, народному депутату від "Європейської Солідарності" Петру Порошенку 20 грудня оголосили про підозру у державній зраді та сприяння діяльності терористичних організацій. Згодом Державне бюро розслідувань повідомило деталі справи.

23 грудня Порошенка викликали на допит у ГБР, але замість депутата прийшли його представники. Декілька днів тому він опублікував відеозвернення, в якому розповів, що зараз перебуває у відрядженні, а в Україну   повернеться лише на початку січня.

24 грудня ЗМІ повідомили, що в Офісі генерального прокурора   підписали клопотання   про арешт Петра Порошенка. Сума застави становить 1 млрд. гривень.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]