Гройсман розповів про зруйновану Порошенком судову реформу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Реформу українського судочинства зруйнувало бажання керівництва країни зберегти вплив на суддів.

Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає ТСН.

"Яка різниця, яка команда? Закон має бути один для всіх", - наголосив він у відповідь на репліку ведучої про те, що виникнення питання щодо скасування закону про люстрацію на другому місяці президентства Володимира Зеленського кидає тінь на нового главу держави та його оточення. Гройсман зауважив, що ця ситуація є насамперед наслідком провалу реформи судової влади, котру мало здійснити попереднє керівництво.

"Люди, які були люстровані абсолютно по закону вірно, вони через систему судів відновилися. Про що йде мова? Про те, що не було проведено реформи судової системи", - заявив керівник уряду. І нагадав, що у 2014 році президент Петро Порошенко оголосив про намір змінити судову систему, щоби привести її у відповідність до європейських стандартів. Для цього, за словами Гройсмана, приймалися закони, однак "на якомусь етапі спокуса підпорядкувати собі суди і дала такий збій".

За приклад він навів скандальні судові рішення про скасування ліцензій авіаперевізників, постанов про перерахунок пенсій для військовослужбовців тощо. "Він не реформований", - охарактеризував український суд Гройсман. "Реформа провалена", - підсумував він.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]