Иностранные инвесторы избавляются от российских активов, — Bloomberg

|
Версия для печатиВерсия для печати

Иностранные инвесторы избавляются от российских активов на фоне экономического кризиса, обвала рубля, который вызван высокой волатильностью на нефтяном рынке.

Об этом сообщает агентство Bloomberg, которое проанализировало объемы торгов глобальными депозитарными расписками российских компаний на Лондонской бирже и торги акциями российских компаний на Московской бирже.

Поскольку иностранные инвесторы выходят из капитала российских компаний значительно быстрее, чем их коллеги в Москве, разница между ценными бумагами в Лондоне и в Москве снизилась до минимума за последний год.

В качестве примера агентство приводит депозитарные расписки крупнейшего в стране продуктового ритейлера «Магнит». Разница между GDR «Магнита» в Лондоне и стоимостью акций компании в Москве снизилась на 22%, а GDR «Мегафона» и «Газпром нефти» — вовсе опускалась ниже стоимости акций на Московской бирже.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]