Искуственному интеллекту не хватило здравого смысла

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Нью-Йорке искусственный интеллект подвергли новому тесту, в результате чего выяснилось, что ИИ не хватает здравого смысла.

Об исследовании пишет IEEE Spectrum, передает Лига.нет.

Тест, изобретенный в 2011 году, разработан в качестве альтернативы знаменитому тесту Тьюринга. Изобретатель теста, профессор информатики в Университете Торонто Гектор Левески, предложил задать искусственному интеллекту вопросы с двумя вариантами ответа.

К примеру, в исследовании использовали вопрос «Мужчина не мог поднять своего сына, потому что он был слишком слаб. Кто был слаб, мужчина или его сын?»

Для человека достаточно легко определить, к какому существительному относится местоимение «он», но для искусственного интеллекта такая задача оказалась крайне сложной.

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:11
Середня освіта в Україні деградує, у кожній п'ятій школі - низька кваліфікація педагогічних кадрів
16:00
Завтра "слуга" Іонушас планує обманути США та ЄС, скасувавши "правки Лозового" лише частково - Шабунін
14:59
Тетяна Ніколаєнко: Непокаране зло вертається і краде зброю. Кліщар, Беляєв, Гмирін, Офіс Президента...
12:09
Мінсоцполітики в часи Лазебної розподілили сотні мільйонів гумдопомоги сумнівним фондам, — ЗМІ
11:02
"Дно" прокуратури: як прокурори Києва відзначали професійне свято
10:02
Корсун: Про новопризначеного очільника Держспецзв’язку. (Про балаган у владі)
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 5 грудня
20:00
В Україні у вівторок без опадів, морозно, "плюс" на півдні та Закарпатті
18:33
"Українська правда" розповіла, як втручання Зеленського руйнує ЗСУ
16:37
ВРП погодила арешт хабарників-суддів апеляційного суду Києва

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]