Каждый третий водитель в Украине садится за руль выпившим

|
Версия для печатиВерсия для печати

Треть украинских водителей могут позволить себе сесть за руль после того, как они употребили спиртное.

Об этом свидетельствуют результаты опроса сайта AUTO.ria.ua, в котором приняло участие более 6500 автомобилистов.

Так, 30% опрошенных ответили, что садятся за руль после употребления алкоголя, в зависимости от обстоятельств (количества выпитого, срочности поездки и т.д). А ещё 3% заявили, что и вовсе не видят проблемы в употреблении алкоголя перед ездой.

При этом, 68% из таких водителей ответили, что могут сесть за руль только если они выпили не более бутылки пива (0,5 л), или 50 г водки/коньяка, или бокал сухого вина. Ещё 29% указали, что могут сесть за руль и после литра выпитого пива, или 100 гр. водки.

Для 13% количество выпитого спиртного не имеет значения.

При этом все опрошенные осознают то, что их действия могут привести к аварийной ситуации на дороге. Однако, склонны идти на риск осознанно, либо в расчёте на свою удачу.

К слову, абсолютное большинство опрошенных водителей (67%) всё-таки воздерживаются от употребления алкоголя перед ездой на автомобиле. При этом, как выяснилось, наиболее принципиально к этому вопросу относятся водители в возрасте от 40 лет.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]