Ходіння по муках: завдяки СБУ киянка Калініна вдруге помилково потрапила до санкційного списку РНБО

|
Версия для печатиВерсия для печати

До санкційного списку Ради національної безпеки і оборони (РНБО) помилково внесли киянку Ольгу Калініну, яка є однофамільницею "секретарки територіальної виборчої комісії" Первомайського району в окупованому Криму. Вона не може отримувати зарплату і користуватися банківськими картками. Більше того, таке відбувається вже вдруге.

Як пише "Обозреватель", попри те, що жінка не має жодного стосунку до "виборів" на окупованому півострові, її ім'я та прізвище потрапили під санкції вже вдруге.

У підсумку молодша наукова співробітниця Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка не може отримувати зарплату і користуватися банківськими картками у зв'язку з тим, що її рахунки повністю заблоковані.

Зазначається, що першого разу, в 2018 році, для того, щоб домогтися справедливості, Ользі знадобився майже рік.

Киянку Калініну вдруге помилково внесли до санкційного списку РНБО: Це ж треба так лажати. Нікому не побажаю зіткнутися з подібним 01

"У 2018 році життя молодої жінки круто змінилося. Щасливу дружину і маму маленької Агати поставили перед фактом: тепер вона "терористка". Причому довгий час Ользі не говорили навіть у банку, чому заблоковані її рахунки", - пише видання.

"Це коштувало нервів, часу, сил ... Нікому не побажаю зіткнутися з подібною ситуацією...", - розповіла вона.

За її словами, за той випадок перед нею ніхто навіть не вибачився, так ще й історія повторюється.

"Ніхто навіть не перепросив за те, що сталося в 2018 році! І якби не розголос, не допомога ЗМІ, прокуратури АРК, Держприкордонслужби України, які надали докази того, що я ніяка не терористка, то я би досі жила в пеклі. Це ж треба так лажати, щоб удруге помилково "відправити" людину під санкції! Але, знаєте, навіть не здивуюся, якщо через кілька років знову побачу себе в подібному списку", - додала Калініна.

Киянка готується до чергового витка боротьби за справедливість, їй знову доведеться доводити, що вона не терористка і не має жодного стосунку ні до проведення "референдуму" в Криму, ні до "роботи на Росію".

"Крім фінансових обмежень, у травні 2018 р. РНБО своїм рішенням доручила Міністерству закордонних справ України поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, США та інших держав про запровадження санкцій і поставити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів. Перевіряти на собі їх Ольга Калініна, звичайно ж, не хотіла - сім'я вирішила навіть не намагатися виїхати у відпустку за кордон", - зазначає видання.

Санкційні списки готує Служба безбеки України - та сама, 95 відсотків співробітників якої у Криму і на Донбасі зрадили Батьківщину і перейшли на бік ворога у 20124 році.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]