Лише 7-9% підписаних Законів України мають позитивні юридичні висновки — ЧЕСНО

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради не було зауважень до 10 чинних законодавчих актів зі 146 підписаних президентом станом на 6 лютого 2020 року — це близько 7% від загальної кількості.

Про це повідомив громадський рух ЧЕСНО.

Загалом, за його підрахунками, Управління подало 130 зауважень до 107 законодавчих актів (деякі законопроєкти мали по 2-3 юридичні висновки). Тобто позитивних висновків було приблизно 9%.

Серед цих 10 законів 6 проєктів були зареєстровані ще Верховною Радою VIII скликання, а 4 з 6 отримали позитивний висновок не з першого разу.

Як повідомили у громадському русі, на негативні висновки народні депутати та профільні комітети переважно не зважають, але бувають і винятки.

Загалом ЧЕСНО нарахував 23 позитивні висновки від Апарату Ради, 10 з яких вже стали актами, 8 — зняті з розгляду, два опрацьовує комітет, ще один (№0958) чекає на розгляд, а №0930 передали на підпис президенту.

Згідно зі ст.103 закону України «Про Регламент Верховної Ради України», законопроєкт направляють на наукову, юридичну або іншу експертизу, проведення інформаційного чи наукового дослідження.

Висновки потім мають надсилати до головного комітету для ухвалення рішень стосовно подальшої роботи. Головне юридичне управління подає свої зауваження до проєктів законів перед другим читанням.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]