Министр: нужно запретить продажу крупнейших госпредприятий украинцам или россиянам

|
Версия для печатиВерсия для печати

Министр экономического развития и торговли Айварас Абромавичюс считает, что 25 крупнейших предприятий должны быть проданы иностранным инвесторам, а украинским и российским инвесторам участие в их приватизации нужно запретить.

Об этом он сказал во время пресс-конференции в УКРИНФОРМ.

«Одно из моих предложений было не только россиянам запретить участие в приватизации, а это где-то 25 крупнейших объектов, но и украинским (инвесторам. — ред). Давайте продадим 25 крупнейших предприятий иностранному инвестору. Здесь нужны иностранные инвестиции, чтобы они привезли свою корпоративную этику, свои стандарты корпоративного управления, чтобы „белыми“ платились все зарплаты и налоги », - сказал Абромавичус.

По его словам, в Украине есть еще около 1700 предприятий, в приватизации которых могут принимать участие и инвесторы из Украины.

«Они в основном маленькие и не привлекательные для иностранных инвесторов, вот эти предприятия давайте отдадим украинским инвесторам», — отметил министр.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]