«Мотор Сич» во время войны обслуживает двигатели авиапарка Путина

|
Версия для печатиВерсия для печати

ПАО «Мотор Сич» в течение мая — августа 2015 получило подрядов от Федерального государственного бюджетного учреждения «Специальный летный отряд» Россия «Управления делами Президента Российской Федерации на сумму 6,4 рублей (около 103,5 тысяч долларов). Соответствующая информация опубликована на официальном «Портале закупок» Российской Федерации.

Об этом сообщают Наші гроші.

Все заказы касаются технического обслуживания авиадвигателей и вспомогательных силовых установок, увеличению их ресурсных показателей, технологическому сопровождению контрольных экземпляров двигателей.

Напомним, ОАО «Мотор Сич» контролирует народный депутат Украины Вячеслав Богуслаев.

Кроме этого, летом три подряда на работы с двигателями АИ-25 общей стоимостью 1 млн. рублей от «СЛУ» Россия «получило государственное предприятие» «Запорожское машиностроительное конструкторское бюро "Прогресс" имени академика А.Г.Ивченко».

Все работы предприятия должны быть завершены до конца года. 

«Специальный летный отряд «Россия» занимается авиаперевозками президента России и других высших должностных лиц государства.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]