МОЗ: посади головного лікаря більше не буде

|
Версия для печатиВерсия для печати

З 1 січня в українських лікарнях замість головних лікарів працюватимуть два директори - з медичної та фінансово-господарської частини.

Це випливає з відповідного наказу Міністерства охорони здоров'я, оприлюдненрого в понеділок, 5 листопада, повідомляє прес-служба МОЗ.

Згідно з наказом, з 1 січня в українських лікарнях замість головних лікарів працюватимуть два директори - з медичної та фінансово-господарської частини. У МОЗ зазначають, що дія наказу не означає негайних звільнень - усі співробітники лікарень продовжать виконувати свої функції відповідно до термінів дії їхніх трудових договорів.

Генеральний директор або директор закладу займатиметься питаннями господарської діяльності, керуватиме виробничо-господарською і фінансово-економічною діяльністю установи. Він буде займатися: стратегічним плануванням; формуванням бюджету; координацією роботи установи; аналізом економічної ефективності; організовуватиме роботу й ефективну взаємодію всіх структурних підрозділів; забезпечуватиме залучення коштів на інвестиційні потреби закладу тощо.

До 2022 року займати посаду директора на конкурсній основі може претендент з гуманітарною освітою, правознавець, економіст, лікар, керівник. З 2022 року посаду зможе зайняти лише кандидат з управлінською освітою за спеціальностями управління і адміністрування.

З 2019 року посада медичного директора вводиться в довідник медичних професій.

Медичний директор займатиметься винятково питаннями медицини, зокрема: розробкою і впровадженням системи безперервного вдосконалення якості послуг у медустанові на основі принципів доказової медицини; організацією надання пацієнтоорієнтованих послуг; координацією зовнішньої і внутрішньої взаємодії підрозділів установи охорони здоров'я; організацію безперервного професійного розвитку медичного персоналу; впровадженням сучасних методик діагностики та лікування; організацією медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях; оцінкою якості надання медичної допомоги тощо.

Після завершення терміну дії договору головні лікарі зможуть пройти конкурс як на посаду генерального директора, так і на посаду медичного директора установи охорони здоров'я.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]