На охорону здоров'я в Україні витрачається менше коштів, ніж на держапарат - Дубілет

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вісім років тому на охорону здоров'я з бюджету витрачалося більше, ніж на державний апарат, а зараз - навпаки.

Про це колишній міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет написав у Telegram.

"Ще 8 років тому витрати на медицину в нашому державному бюджеті перевищували витрати на держапарат (або, простіше, "витрати на чиновників"). Але в останні роки вони помінялися місцями", - зазначив він.

Дубілет пояснив, що в 2011 і 2019 роках видаткова частина бюджету була приблизно однакова - 52 млрд дол. і 53 млрд дол. відповідно. У ці роки на державні функції виділялося близько 11% бюджету (5,7 млрд дол.), а ось на медицину витрати впали з 12% до 9% (із 6,1 млрд дол. до 5 млрд дол.). Тобто за ці роки видатки на медицину впали майже на 20%. Йдеться про зведений бюджет (загальнодержавний і місцеві), додав він.

На держапарат в Україні витрачається більше коштів, ніж на охорону здоровя, - Дубілет 01

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]