На Полтавщині готується масштабна фальсифікація з виборчими бюлетенями, підозрюють "Довіру"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Про це йдеться у заяві Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина».

"Звертаємося до представників «Довіри» та партії «Солідарність жінок України», які делегувал

Полтавська обласна організація ВО «Батьківщина» глибоко стурбована ганебними, непоодинокими фактами, що свідчать про підготовку масштабної фальсифікації на Полтавщині результатів виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до подання голови обласної виборчої комісії на Полтавщині надруковано на 5% бюлетенів з виборів до Полтавської обласної ради більше від потреби за кількістю  виборців. При цьому законодавство допускає друк не більше, ніж 0,5% бюлетенів від загальної чисельності виборців. Вдумайтесь у ці цифри: за законом 5 000, а віддруковано натомість 50 000 бюлетенів!

Тобто, голова ОВК завідомо порушила норми закону, вже підписуючи відповідне подання у друкарню.

Така кількість зайвих бюлетенів свідчить про вірогідну підготовку до фальсифікації виборів в масштабах Полтавської області. Фальсифікації, що задумана конкретною політичною силою, представником якої є голова обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк.

Акт за цим фактом зареєстрований сьогодні у ЦВК о 13-ій годині.

Це вже не перша скарга на дії голови ОВК, яка злісно, систематичного порушує вимоги Виборчого Кодексу України і відповідних нормативних актів, що проявляється у цинічному невиконанні нею рішень виборчої комісії.

Але, на жаль, дії Людини Середюк, що містять ознаки низки злочинів, залишаються без належного реагування з боку ЦВК, зокрема - з боку представника ЦВК Овчаренко Володимира Петровича.

Зайві бюлетені повинні бути негайно вилучені з дільничих комісій!

Також сьогодні, 24 жовтня, члени деяких ДВК (4-й виборчий округ по виборам депутатів до Полтавської обласної ради) Новосанжарської ОТГ та Кобиляцької ОТГ повідомили про те, що не вистачає до 100 штук бюлетенів в пачках, що може призвести до зриву виборчого процесу. Бо виборці не зможуть проголосувати за кандидатів до Полтавської обласної ради - їм не вистачить бюлетенів.

З приводу вищезазначеного звертаємося до представників правоохоронних органів - ГБР, СБУ Прокуратури - з вимогою негайно відреагувати на протизаконні дії голови ОВК, які мають отримати правову оцінку.

Також повинні бути встановлені особи всіх причетних до оборудки з друком зайвих бюлетенів та зривом процесу голосування у 4-му виборчому окрузі.

Впевнені, що наведені нами факти свідчать про підготовку масштабної фальсифікації виборів в масштабах всієї Полтавської області на користь однієї політичної сили." - йдеться у заяві.

Як відомо, Людмилу Сердюк на посаду голови Полтавської ОВК делегувала партія «Солідарність жінок України», яка є "технічною". І на цих виборах на теренах Полтавської області діє в інтересах партії "Довіра" - проекта народного депутата Олега Кулініча і голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

На фото: вірогідні головні вигодонабувачі від запланованого вбросу 45 000 "зайвих" бюлетенів Олег Кулініч (праворуч) та Олександр Біленький (ліворуч)

(Про Олександра Біленького можна прочитати у наступних публікаціях:

«Аргумент»


На цю тему:

Слуги, ОПЗЖ, Довіра та За майбутнє зробили крок на шляху скасування безвізу


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]