На трибуне ООН Януковича понесло: тезисы

|
Версия для печатиВерсия для печати

«Янукович сейчас на трибуне Генеральной Ассамблеи ООН. Говорит о том, как Украина обеспокоена ситуацией в Сирии. Сирийская делегация при этом что-то активно дискутирует».

Так описала основные тезисы речи украинского президента Виктора Януковича во время Генассамблеи ООН на своей странице в Фэйсбук ведущая «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе.

«Говорит о том, что Украина выступает за превентивную дипломатию. Теперь говорит об ОБСЕ и будущем председательстве Украины ( в ОБСЕ - ред.). Способствовать углублению международного сотрудничества и безопасности в регионе. — Приднестровский конфликт и Нагорный Карабах.
Теперь говорит о национальном сознании украинцев и стремлении украинцев избежать трагедий, которые пришлось пережить им.
Теперь говорит, что для Украины важна помощь Совета Европы и Венецианской комиссии. Говорит, что Украина будет использовать лучший опыт европейского законодательства», — написала Мирослава Гонгадзе.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]