«Нафтогаз» признал долги Фирташа перед «Газпромом» своими?

|
Версия для печатиВерсия для печати

«Нафтогаз» признал, что в октябре приобрел 1,4 млрд. кубов российского газа, после чего долг Украины перед «Газпромом» достиг $1,3 мрлд.

 

Как сообщает «Коммерсантъ-Украина», в материале «Ясен долг», «Газпром» и НАК «Нафтогаз Украины» по итогам прошедших вчера в Москве переговоров все-таки подписали акт сдачи-приемки газа за октябрь, ставший предметом конфликта в последнюю неделю.

«Нафтогаз» пытался убедить «Газпром» в том, что большая часть из поставленных в октябре на Украину 3,2 млрд кубометров топлива принадлежит Ostchem Дмитрия Фирташа.

Но, как сообщил информагентствам источник, близкий к переговорам, «Нафтогаз» признал покупку 1,4 млрд кубометров газа в октябре, а его общий долг перед «Газпромом» вырос до $1,3 млрд. Источник в «Нафтогазе» подтвердил изданию, что компромисс достигнут.

Напомним, в среду министр топлива и энергетики Эдуард Ставицкий заявил, что «Нафтогаз» не собирается наращивать долг и в этом году больше не будет покупать российский газ, а будет использовать топливо из подземных хранилищ (ПХГ).

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]