ОБСЄ призупинила роботу в Донецьку через російських бойовиків з міркувань безпеки

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують залишатися у тимчасово окупованому Донецьку, призупинення їхньої роботи пов'язано з питанням безпеки.

Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу "Дом" розповіла представниця окремих районів Донецької області у Тристоронній контактній групі від України Тетяна Іванова.

За її словами, зараз ідеться про неможливість виконувати прямі обов'язки спостерігачів - виїжджати на патрулювання території, зазначає Укрінформ.

"Це тільки на території Донецька. На всій іншій території місія ОБСЄ продовжує свою роботу. І то там вона не зупинила роботу, а вона призупинила будь-які дії. Тобто вони перебувають у готелі, вони не виїжджають з метою безпеки, і ті дії, які повинна здійснювати Місія ОБСЄ, вони просто не роблять. Вони не займаються моніторингом, вони не виїжджають на якісь точки, об'єкти тимчасово, поки не буде розв'язане питання їхньої безпеки", - сказала Іванова.

Як повідомлялося, окупаційна адміністрація в Донецьку влаштувала перед готелем, де мешкають члени СММ ОБСЄ, "акцію протесту", перешкоджаючи пересуванню спостерігачів. У Місії зафіксували, як учасники масового зібрання встановлювали перед готелем 22 намети, а також біотуалети.

"Протягом 15 жовтня учасники зібрання організовано змінювали одне одного… 16 жовтня акція протесту продовжилася", - зазначається у звіті СММ.

Спостерігачі вказують, що це зібрання "перешкоджало будь-якому пересуванню патрулів до та з приміщення 15 та 16 жовтня".

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]