«ОККО» продовжує працювати в окупованому Криму. Фото
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/____1_7.jpg?1502289674)
В окупованому Криму продовжує роботу українська мережа автозаправних станцій «ОККО».
Відповідну інформацію опубліковав 6 серпня у соціальній мережі Facebook користувач Костянтин Більцан, пише Економічна правда.
Згідно з опублікованою інформацією та фотографіями, на території окупованого Криму продовжує працювати мережа АЗК «Концерну Галнафтогаз» під брендом «ОККО» львівського бізнесмена Віталія Антонова.
За словами автора допису, на цих заправках діють картки мережі «Фішка», видані на материковій Україні.
Карта «Фішка» — це програма лояльності компанії «Концерн Галнафтогаз».
Також у дописі повідомляється, що після окупації заправка продовжувала працювати, а до оплати приймають тільки російські рублі.
Як видно з фотографій, вартість палива становить 47,99 рублів (близько 24 гривень) за 98-й бензин. 95-й коштує 42,59 рублів (близько 22 гривень), дизельне паливо — 40,99 рублів (близько 20,50 гривень ), газ — 17,99 рублів (близько 9 гривень).
У прес-службі компанії «Концерн Галнафтогаз» повідомили ЕП, що автозаправні комплекси мережі «ОККО» в окупованому Криму були передані в оренду, проте право використання бренду орендарю не надавалося.
«Як і повідомлялося у звіті зі сталого розвитку, АЗК мережі „ОККО“, розташовані у Криму, ще у 2014 році були передані в оренду іншій компанії. Крім того, мережа „ОККО“ припинила постачання палива та інших товарів для цих АЗС, а також операційну діяльність на території півострова», — повідомила керівник відділу комунікацій Марія Тітовська.
Вона додала, що право використання бренду «ОККО» компанії-орендарю не передавалося.
«Стосовно роботи програми лояльності Fishka — на території Криму вона не працює», — заявили в «ОККО».
На питання про те, з якою юридичною особою було підписано договір оренди, та на яких підставах, у компанії не відповіли.
В тему:
- Кабмин нашел очередной повод отсрочить заправку авто украинцев хорошим бензином
- Борис Ложкин и его друзья во власти: ничего личного, только бизнес
- «Падальщик» Хомутынник
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 21:01
- Уряд визначив, як добровольці віком 18-24 років отримуватимуть 1 млн грн
- 20:00
- У середу в Україні морозно, тепло лише на Закарпатті
- 19:15
- Очевидний агент ФСБ Фіцо заявив про можливу зупинку поставок газу в Україну - синхронно з ракетною атакою РФ газовидобутку в Україні
- 19:11
- Станом на 2024 рік Україна мала 32 мільйони жителів
- 18:07
- Бутусов: Правда та брехня у звіті Головнокомандувача ЗСУ
- 17:26
- Заступник Сійярто приїхав до Києва вимагати пояснень через нібито "наклепницьку кампанію" проти Угорщини, яку де-факто через Орбана контролює ФСБ РФ
- 17:06
- Генерал Марченко розповів про паскудство влади та окремо - ДБР у "справі генералів": Ми повертаємося до режиму, з яким воюємо
- 16:46
- Після правдивого інтерв'ю генерала Наєва брехлива влада вирішила відправити його на Донбас на посаду полковника
- 16:00
- Раніше засуджений кримінальник із "топ-10 контрабандистів" Зеленського вдруге уник тюрми завдяки угоді з прокурором
- 15:44
- "Справа генералів" виглядає як "справа Сирського" або "справа Зеленського": екскомандирів ОТУ "Харків" та ОСУВ "Хортиця" Грицькова і Грузевича ще навіть не допитували
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.