Около $2 млрд зайдут в Украину под предстоящие выборы

|
Версия для печатиВерсия для печати

Незначительный приток валюты в Украину в период проведения ЕВРО-2012 немного оживит спрос в секторе услуг, немного улучшит ситуацию, даст некоторый толчок. Может 0,1-0,2%ВВП Украина на этом заработает. Более ощутимый эффект экономика Украины получит от предстоящих президентских выборов.

Такое мнение в интервью «Фразе» высказал финансовый аналитик Эрик Найман.

«Значимый экономический эффект будет все-таки оказан предстоящими выборами в парламент. Здесь суммы ожидаются намного большие, я думаю, что в Украину под выборы зайдет около 2 млрд. долларов, из них не менее 1 млрд. наличными», предположил эксперт.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]