Після 2014 року «почалося тотальне скорочення» бізнесу в Криму, — експерт

|
Версия для печатиВерсия для печати

Після 2014 року «почалося тотальне скорочення» бізнесу в Криму.

Про це заявив в ефірі Радіо Крим.Реаліі економічний оглядач, екс-президент Торгово-промислової палати Криму Олександр Басов, йдеться у повідомленні на сайті Крим. Реалії.

«До 2014 року Крим був одним з провідних регіонів України за кількістю бізнесменів - понад 120 тисяч ПП-шників і понад 50 тисяч юридичних осіб. На півострові було сконцентровано близько 40% всього готельного фонду України, а в цілому малий бізнес давав близько 20% надходжень місцевого бюджету. І що ми отримали в результаті перехідного періоду, який тривав 9 місяців? Станом на 1 січня 2015 року скорочення відбулося в 6 разів! У перший рік загинула чверть знову зареєстрованих підприємств, а протягом трьох років перестали працювати більше половини індивідуальних підприємців», - пояснив Басов.

Він додав, що після 2014 року припинилися поставки товарів з материкової України, що також істотно позначилося на кримському бізнесі.

«Більше 70% товарів у нас поставлялося на материк, і лише третина товарообігу припадала на Росію і країни СНД. Кримчани розраховували, що їм вдасться компенсувати втрату українського ринку збільшенням товарообігу з Росією. Однак був створений штучний монополіст на Керченській переправі, і з 1 червня 2014 року в два рази підвищили вартість перевезення вантажів через протоку. За звітами наших підприємств, логістика в собівартість кримських товарів зросла до 20-40%. Так кримські товари виявилися і в Росії незатребуваними», - зазначив експерт.

У листопаді 2018 року влада Криму стверджували, що хоче витратити 458 млн рублів (майже 193 млн гривень - ред.) на реалізацію проекту «Розвиток малого і середнього підприємництва та підтримка індивідуальної підприємницької ініціативи».

Підконтрольна Росії влада Керчі раніше видала понад 100 повідомлень про знесення нестаціонарних торгових об'єктів, які вони назвали незаконними.

В анексованому Криму і Севастополі місцева влада бореться з комерційними будівлями, які оголосили незаконними, в тому числі під знесення йдуть магазини, кафе, торговельні намети на ринках і пансіонати.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:11
Замість пошуку зрадників в самій НАБУ, вірогідний зрадник Кривонос вирішив шукати тих, хто "злив" інформацію журналістам
16:08
Експосадовцю з "Укренерго" загрожує 6 років за розкрадання бюджетних 10 мільйонів
16:02
У застосунку "Резерв+" з'явився статус бронювання від мобілізації
15:52
Усі опитані визволені із полону рф розповіли про катування, - Моніторингова місія ООН
15:41
Справа про найбільший в історії України хабар: суд випустив тестя Насірова Глімбовського під заставу у 200 мільйонів
14:02
Суд зобов'язав НАБУ розслідувати будівництво дороги до готелю Зіновія Козицького, яке де-факто профінансував його син - голова ЛОВА
12:08
Ексголова слідчого управління ГПУ Щербина отримав шість років в’язниці за хабар
11:39
Марк Рютте став новим генсеком НАТО
10:01
Як Татаров керує Офісом генпрокурора. Правоохоронна система держави фактично зруйнована
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 26 червня

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]