Пенсійний фонд відібрав банки для обслуговування пенсійних виплат громадян

|
Версия для печатиВерсия для печати

21 жовтня 2011 року Пенсійний фонд України визначився з переможцями конкурсу з відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги в 2012 році.

Названо 26 банків-переможців, з якими Пенсійний фонд укладе угоди на строк до 1 січня 2013 року. Цим банкам надано право виплати пенсій та грошової допомоги в регіонах України, про це повідомляє прес-служба ПФУ.

Перелік банків-переможців: ПАТ «Акцент – Банк», ПАТ «АвтоКразБанк», ПАТ «ДБ «Сбербанк Росії», ПАТ «Радікал Банк», ПАТ «Брокбізнесбанк», ПАТ «ЕРСТЕ Банк», ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», ПАТ «КБ «НАДРА», ПАТ АБ «Південний», ПАТ «Фінбанк», ПАТ «КБ «Фінансова ініціатива», ПАТ «АКБ «Львів», ПАТ «Плюс Банк», ПАТ «Промислово-фінансовий банк», ПАТ «ТЕРРА Банк», ПАТ «КБ Хрещатик», ПАТ «АПЕКС – Банк», ПАТ «Банк «Золоті ворота», ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк», ПАТ «Укргазпробанк», ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк», ПАТ «Банк «Київська Русь», ПАТ «АКБ «Капітал»,

ПАТ «Мегабанк», ПАТ «Банк Перший», ПАТ «Авант – Банк».

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]