Первым отсудившим свою люстрацию оказался харьковский прокурор

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Харькове было принято первое судебное решение о восстановлении в должности работника прокуратуры, уволенного на основании закона "Об очищении власти".

Об этом сообщают Подробности.

Решением суда на работе был восстановлен Владимир Суходубов, до увольнения занимавший должность начальника отдела по работе с кадрами прокуратуры Харьковской области.

Приказ о его увольнении был издан 23 октября. Ему было запрещено 10 лет занимать должности, на которые распространяется действие закона "Об очищении власти".

24 ноября, суд огласил лишь результативную часть своего решения, поэтому правовое обоснование судебного решения пока неизвестно. Но уже можно сказать, что это прецедент в судебной практике.

К слову, в Украине ряд работников прокуратуры в настоящее время посредством суда оспаривают свое люстрирование.
«Аргумент»


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]