Писатель Винничук предложил свой вариант молитвы для нардепов: «Гаранте наш, іже єси в Адміністрації...»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Известный украинский писатель Юрий Винничук предложил свой вариант молитвы, которую можно читать перед началом заседаний Верховной Рады.

Сатирическую версию "Отче наш" он публикует в Facebook.

"Сделав несколько прыжков с дивана, решил усовершенствовать "Отченаш", или так сказать, приблизить его к запросам наших любимцев. Э-э ... нет, я не о котиках и собачках, а о народных засранцах", - делает вступление писатель.

"Гаранте наш, іже єси в Адміністрації,
да святиться Рада твоя,
да прийде царствіє наше на другий термін,
да буде воля наша, як в офшорах, так і в пільгах наших,
відкат наш насущний дай нам днесь
і пробач нам хабарі наші,
як і ми пробачаємо дарувальникам нашим.
І не введи нас в НАБУ, але ізбави нас від Луценка.
Амінь".

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]