Польща розширить мережу пунктів прийому візових анкет в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні буде відкрито 14 пунктів з прийому візових анкет на отримання шенгенської польської візи. Про це на прес-конференції в Києві повідомив посол Республіки Польща в Україні Генрік Литвин.

Він зазначив, що цей крок пов'язаний з візовою політикою Польщі. За словами посла, пункти прийому візових анкет покликані «полегшити громадянам України цю складну річ - візову проблему». Г. Литвин також нагадав, що Польща видає українцям найбільший відсоток шенгенських віз. Зокрема, за його словами, у 2010 році українці отримали 65% всіх виданих Польщею віз, а за 10 місяців поточного року цю цифру повторено.

У свою чергу керівник Консульського відділу Посольства Польщі Рафал Вольські уточнив, що у 2010 році українці отримали 452 000 польських «шенгенів», а за 10 місяців 2011 року - 467 тисяч. Він каже, що до кінця поточного року ця цифра може перевищити 500 тисяч.

Р. Вольські також повідомив, що вже цього місяця відкриється два пункти з прийому візових анкет: 12 листопада - в Івано-Франківську за адресою короля Данила, 37, 18 листопада - у Львові, на вулиці Садовій 2А. Крім того, за його словами, у грудні буде відкрито ще три пункти: 16 - у Тернополі, 22 - у Рівному, 26 - у Луцьку; у січні 2012 року пункти відкриються в Дніпропетровську, Донецьку та Харкові; у лютому - в Києві; у березні - в Одесі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці і чи в Севастополі, чи Сімферополі.

Крім того, Р. Вольські повідомив, що пункти відкриватимуться там, де в консульських відділах багато клієнтів, або ж консульські установи Польщі знаходяться далеко. Він підкреслив, що пункти прийому візових анкет не замінюють консульські установи, а рішення прийматимуться в консульських установах чи Посольстві Польщі в Україні.

Також, за його словами, експрес-оформлення документів можливо буде в консульстві чи посольстві, візові пункти цієї послуги не надаватимуть.

Представник компанії VFS Global Шрінараян Санкаран повідомив журналістам, що в цих установах проводитиметься тільки адміністративна й інформативна робота. Зокрема, за його словами, ніякого впливу на рішення польської сторони про видачу - невидачу візи вони не матимуть.

Ш. Санкаран зазначив, що дані установи покликані допомогти людям максимально швидко і комфортно подати документи й сплатити візовий збір. За його словами, при центрах працюватиме каса, страхові компанії, а також надаватимуться кур'єрські та фотопослуги. Апліканту потрібно буде попередньо записатися на подачу документів або через сайт, або через call центр, прийти в призначений час і за 12-20 хвилин здати документ.

Після того, як документи повернуться з польської консульської установи, апліканта проінформують про це через sms. Сервісний збір за послуги складе 225 грн, включаючи податки. Додаткові послуги кур'єра обійдуться в 50 грн, чотири фотографії можна буде зробити за 30 грн. Ксерокопіювання документів здійснюватиметься безкоштовно.

За матеріалами ForUm


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

21:52
Угода, яку США пропонували Зеленському, передбачала економічну колонізацію України, -Telegraph
20:00
Погода в Україні на тиждень: 18 – 23 лютого 2025 року
18:05
Юрій Касьянов: Буде сказано багато страшних речей
17:10
Тарас Загородній: Ну мені нравиця, як воно горить, люди бігають, суєтяться ... Про ЄС і США
16:54
Україна вже отримала майже 70 винищувачів F-16 - Le Monde
15:45
В Мінагрополітики радіють, що агрохолдинг уряду Саудівської Аравії вже контролює 200 тисяч га землі в Україні, а буде ще більше
14:14
Зеленський непереконливо заперечує зрадницький "Оман-2": Україна нічого не знала про перемовини РФ і США у Саудівській Аравії і не визнаватиме їх
13:35
Рейтинг Зеленського обвалився до 15,9% - ЗМІ
12:38
ЗСУ вразили Ільський НПЗ і станцію «Кропоткінська»
12:27
Порошенко доказово розповів про дегенерацію влади Зеленського, яка жене Україну до катастрофи

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]