Польща розширить мережу пунктів прийому візових анкет в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні буде відкрито 14 пунктів з прийому візових анкет на отримання шенгенської польської візи. Про це на прес-конференції в Києві повідомив посол Республіки Польща в Україні Генрік Литвин.

Він зазначив, що цей крок пов'язаний з візовою політикою Польщі. За словами посла, пункти прийому візових анкет покликані «полегшити громадянам України цю складну річ - візову проблему». Г. Литвин також нагадав, що Польща видає українцям найбільший відсоток шенгенських віз. Зокрема, за його словами, у 2010 році українці отримали 65% всіх виданих Польщею віз, а за 10 місяців поточного року цю цифру повторено.

У свою чергу керівник Консульського відділу Посольства Польщі Рафал Вольські уточнив, що у 2010 році українці отримали 452 000 польських «шенгенів», а за 10 місяців 2011 року - 467 тисяч. Він каже, що до кінця поточного року ця цифра може перевищити 500 тисяч.

Р. Вольські також повідомив, що вже цього місяця відкриється два пункти з прийому візових анкет: 12 листопада - в Івано-Франківську за адресою короля Данила, 37, 18 листопада - у Львові, на вулиці Садовій 2А. Крім того, за його словами, у грудні буде відкрито ще три пункти: 16 - у Тернополі, 22 - у Рівному, 26 - у Луцьку; у січні 2012 року пункти відкриються в Дніпропетровську, Донецьку та Харкові; у лютому - в Києві; у березні - в Одесі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці і чи в Севастополі, чи Сімферополі.

Крім того, Р. Вольські повідомив, що пункти відкриватимуться там, де в консульських відділах багато клієнтів, або ж консульські установи Польщі знаходяться далеко. Він підкреслив, що пункти прийому візових анкет не замінюють консульські установи, а рішення прийматимуться в консульських установах чи Посольстві Польщі в Україні.

Також, за його словами, експрес-оформлення документів можливо буде в консульстві чи посольстві, візові пункти цієї послуги не надаватимуть.

Представник компанії VFS Global Шрінараян Санкаран повідомив журналістам, що в цих установах проводитиметься тільки адміністративна й інформативна робота. Зокрема, за його словами, ніякого впливу на рішення польської сторони про видачу - невидачу візи вони не матимуть.

Ш. Санкаран зазначив, що дані установи покликані допомогти людям максимально швидко і комфортно подати документи й сплатити візовий збір. За його словами, при центрах працюватиме каса, страхові компанії, а також надаватимуться кур'єрські та фотопослуги. Апліканту потрібно буде попередньо записатися на подачу документів або через сайт, або через call центр, прийти в призначений час і за 12-20 хвилин здати документ.

Після того, як документи повернуться з польської консульської установи, апліканта проінформують про це через sms. Сервісний збір за послуги складе 225 грн, включаючи податки. Додаткові послуги кур'єра обійдуться в 50 грн, чотири фотографії можна буде зробити за 30 грн. Ксерокопіювання документів здійснюватиметься безкоштовно.

За матеріалами ForUm


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]