Помер Gorky Look - український блогер і письменник, військовий парамедик Святослав Носов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Помер український блогер і письменник, військовий парамедик Святослав Носов (Волков), більш відомий під псевдонімом Горький Лук (Gorky Look).

Про смерть блогера повідомляють в соцмережах люди, з якими він був знайомий.

За даними волонтера Миколи Будерацького, у блогера відмовили нирки. Точна інформація про причини смерті невідома.

Український телеведучий Андрій Булгаров зазначив, що "наче ще вчора спілкувався з людиною, ще вчора домовлялися про зустріч, а тепер його немає".

"Горький Лук віддав себе без залишку. До нього по-різному можна ставитися як до людини, але в своїх текстах він був генієм. Власне тільки тексти і залишилися, слава Всевишньому. Чимало, але все одно недостатньо", - додав Булгаров.

У коментарях до посту телеведучого користувачі писали, що блогер важко переніс коронавірусну інфекцію. Булгаров підтвердив. За його даними, Носов помер в лікарні.

Як пише liga.net, Волков були філологом за освітою, викладав в школі.

Він став відомим після того, як в 2014 році завів сатиричний блог на платформі Живого журналу, де в іронічній формі висміював відсталість "русского мира". Всього за кілька місяців проєкт вийшов в топи блогів, новин і оглядів, збираючи рекордну кількість переглядів і коментарів.

У 2015 році вийшла книга  "Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению", написана на основі постів у ЖЖ. Перший тираж був розкуплений ще до надходження в продаж.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]