Председателем Верховного Суда стал Ярослав Романюк, известный как «человек Портнова»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Председателем Верховного Суда Украины избран ранее исполнявший обязанности главы суда Ярослав Романюк, известный как «человек Портнова».

Романюка поддержали 28 из 46 судей Верховного Суда. Против проголосовало 17.

За второго кандидата — близкого к Сергею Кивалову, Виктора Кривенко — проголосовали 17 судей пленума.

Таким образом, пленум постановил избрать Я.Романюка председателем ВСУ сроком на пять лет.

Родился Романюк в 1961 году во Льововской области. Работать начал в 1980 г. По окончании в 1988 г. юридического факультета Львовского государственного университета им. Франко по специальности «Правоведение» занимал должности помощника прокурора, следователя прокуратуры, старшего помощника прокурора Бускского района Львовской области.

Судьей Бродовского районного суда Львовской области был избран в 1995 г., а в 2003 г. — судьей апелляционного суда Львовской области. В июле 2005 г. Избран судьей Верховного Суда Украины. Судья высшего квалификационного класса. Заслуженный юрист Украины.

Кандидат юридических наук. В декабре 2011 года избран первым заместителем председателя Верховного Суда Украины.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]