Приблизно 43% українців вважають НАТО захистом для України

|
Версия для печатиВерсия для печати

43,6% опитаних Фондом "Демократичні ініціативи" ім. І. Кучеріва та Центром Разумкова вважають, що Північноатлантичний альянс (НАТО) для України є захистом.

Про це свідчать результати опитування, повідомляє Укрінформ.

При цьому 26,2% респондентів вважають альянс і не захистом, і не загрозою, 14,6% - загрозою і 15,6% - не змогли відповісти.

Водночас 48,1% усіх опитаних проголосували б за вступ України да НАТО, 33,4% - проти вступу, 18,6% - не змогли відповісти, якби такий референдум проводився.

Також прибічників вступу попросили відповісти, чому.

При цьому 85,6% прихильників вважають, що це надасть гарантії безпеки країні, 33,1% - дасть змогу зміцнити та модернізувати українську армію, 25,1% - збільшить авторитет України на міжнародній арені, 20,6% - сприятиме розвитку України як демократичної держави, 18,1% - стане кроком на шляху України до ЄС.

44,4% противників вступу до НАТО відповіли, що це може втягнути Україну у військові дії НАТО, 26,6% - Україна в принципі має бути позаблоковою державою, 25,7% - це потребує значних додаткових коштів, 24,9% - НАТО є агресивним імперіалістичним блоком.

Окрім того, респондентів запитали, який варіант гарантування безпеки був би найкращим для України.

47,2% опитаних вважають, що це вступ до НАТО, 30,7% - позаблоковий статус, 6,1% - військовий союз з Росією та іншими країнами СНД, 2,3% - обрали інший варіант, а 17% - не змогли відповісти.

В рамках соцдослідження, проведеного з 9 по 13 червня, було опитано 2018 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах, крім Криму та окупованих територій у Луганській та Донецькій областях. Теоретична похибка вибірки складає 2,3%.

Як повідомлялося, Верховна Рада України законодавчо закріпила курс України на вступ до НАТО.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:30
Президент підписав закон про застосування англійської мови в Україні
17:11
Замість пошуку зрадників в самій НАБУ, вірогідний зрадник Кривонос вирішив шукати тих, хто "злив" інформацію журналістам
16:08
Експосадовцю з "Укренерго" загрожує 6 років за розкрадання бюджетних 10 мільйонів
16:02
У застосунку "Резерв+" з'явився статус бронювання від мобілізації
15:52
Усі опитані визволені із полону рф розповіли про катування, - Моніторингова місія ООН
15:41
Справа про найбільший в історії України хабар: суд випустив тестя Насірова Глімбовського під заставу у 200 мільйонів
14:02
Суд зобов'язав НАБУ розслідувати будівництво дороги до готелю Зіновія Козицького, яке де-факто профінансував його син - голова ЛОВА
12:08
Ексголова слідчого управління ГПУ Щербина отримав шість років в’язниці за хабар
11:39
Марк Рютте став новим генсеком НАТО
10:01
Як Татаров керує Офісом генпрокурора. Правоохоронна система держави фактично зруйнована

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]