Проблема з розумовою діяльністю: СБУ прорекламувала свій телеграм плакатом червоноармійця (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Служба безпеки використала у рекламі свого телеграм-каналу зображення більшовика у будьонівці, який створили у 1920 році під час війни між червоною і білою арміями.

Зображення в СБУ поредагували так (Facebook-сторінка СБУ), щоб не було помітно радянської символіки. В оригіналі плакату червоноармієць у червоній будьонівці, направивши свій вказівний палець правої руки на глядача, закликає записуватися добровольцем у Червону армію.

 
ФБ СБУ

Варіант СБУ оформлений у синьому кольорі. Також обрізана будьонівка із радянською зіркою по центру.

В прес-службі СБУ "Українській правді" зазначили, що на зображенні відсутня радянська символіка, визначена законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

 
Плакат 1920 року 
Пряма мова речниці СБУ Олени Гітлянської (НА ФОТО): "Не хотіли нікого образити, просто використали це фото як символ заклику, а не радянської пропаганди".

Плакат створив у 1920 році російський художник Дмитрий Моор. Його також використовували під час другої світової війни, а після розпаду СРСР на нього створювали численні пародії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]