Проект “Стіна” готовий на 51,4 %, чому були допущені втрати з бюджету не кажуть

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державна прикордонна служба України виконала роботи з реалізації проекту “Стіна” на 51,4 %. Про це йдеться у відповіді Держприкордонслужби на запити експертної організації StateWatch.

Окрім того, Державна аудиторська служба встановила, що посадовим особам Держприкордонслужби знадобилося майже п’ять років для розробки законопроектів задля звільнення прикордонних військ від  відшкодування втрат лісогосподарського та сільськогосподарського виробництва через облаштування кордону.  

Повільна розробка необхідних законів зумовила покриття державним коштом упродовж 2018-2019 років втрат господарств на суму майже 10 млн грн. І це при тому, що Чернігівська, Сумська, Харківська та Луганська облдержадміністрації впродовж 2015-2016 років мали безоплатно передати 15 земельних ділянок для розміщення відділів прикордонної служби. Однак таких заходів не здійснили. 

В Адміністрації Державної прикордонної служби не відповіли на запит StateWatch, чому були допущені втрати з бюджету. 

Проект “Стіна” було анонсовано ще у 2014 році. Завершення робіт планувалося у 2018 році, однак неодноразово переносилося. 

У 2020 році Держприкордонслужба надіслала до зацікавлених центральних органів виконавчої влади проект розпорядження КМУ щодо внесення змін до Плану заходів проекту “Стіна”, яким передбачено завершення будівництва на кордоні з РФ у 2025 році. У цьому ж проекті Держприкордонслужба просила збільшити обсяг фінансування на 4,5 млрд грн, хоча на момент його подання фактично вже було витрачено 1,7 млрд грн. 

 

У разі, якщо цей проект розпорядження буде затверджено, будівництво “Стіни” розтягнеться на 10 років, а його вартість становитиме 6,2 млрд грн.

«Аргумент»

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]