Прогноз МВФ: экономику Украины ждет спад производства и высокая инфляция

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава представительства Международного валютного фонда в Украине Макс Альер прогнозирует спад производства и высокую инфляцию.

Выступая сегодня на 6-й ежегодной конференции Института Адама Смита в Киеве, М.Альер озвучил прогноз МВФ экономической ситуации в Украине. 2011 год: рост валового внутреннего продукта — 5%, инфляция — менее 10%. 2012 год: рост валового внутреннего продукта — 3,5-4%, инфляция — менее 10%.

По прогнозам М.Альера, дефицит платежного баланса Украины в 2011 году составит 4,5% ВВП, в 2012 году — 5,5% ВВП. При этом следует ожидать ухудшения экономической ситуации в Украине.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]