Провокаторы (?) у здания Администрации Президента на Банковой. Обновлено

|
Версия для печатиВерсия для печати

Часть активистов ( в числе которых замечен лидер партии «Братство» Дмитрий Корчинский) начали штурм улицы Банковой, на которой расположена Администрация Президента.

Как сообщает корреспондент «Аргумента» с места событий, несколько тысяч протестующих без партийной символики начали штурм Банковой.

Они идут следом за трактором, бульдозером, захваченном на Майдане. Бульдозер протаранил милицейский автобус. Здесь же находятся другие активисты, которые предупреждают протестующих о том, что протест должен проходить мирно и провокаций не должно быть.

Активист Сашко Положинский взобрался на бульдозер и призвает молодых людей не предпринимать штурм здания Администрации Президента. К нему присоединился один из организаторов Евромайдана Александр Солонтай. Молодые люди, окружившие бульдозер недовольны их выступлением.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]