Пшонка: в Украине раскрывают только половину преступлений, но преступность падает

|
Версия для печатиВерсия для печати

Только каждое второе преступление в Украине раскрывают, но уровень преступности снижается.

Об этом, выступая на координационном совещании руководителей правоохранительных органов на тему «Обеспечение противодействия преступности и коррупции в государстве в условиях реформирования уголовного процессуального законодательства», заявил генеральный прокурор Виктор Пшонка, сообщает UBR.

Пшонка пояснил, что отсутствует надлежащая профилактика рецидива преступности, которая в последние годы имеет устойчивую тенденцию к росту.

В то же время, с его слов, в Украине наблюдается снижение общего уровня преступности.

«Благодаря принятым мерам впервые за последние четыре года наметилась тенденция к снижению уровня преступности», — добавил Пшонка.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]