Разумков розповів про плани щодо ринку землі, реформи медицини, освіти

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні відкриють ринок землі, перейдуть на страхову медицину й накопичувальну пенсійну систему, а на освіту чекає продовження реформи. Проте, коли це все станеться, – поки що питання.

Ці всі питання обговорювали в прямому ефірі програми "Право на владу" в ефірі телеканалу "1+1"передає ТСН

Лідер "Слуги народу" Дмитро Разумков зазначив, що РИНОК ЗЕМЛІ в Україні потрібно відкривати. Коли це буде – ще невідомо, адже потрібно підготувати законопроекти, узгодити проблемні моменти тощо. Чи буде подовжений мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення на наступний рік, Разумков ще не знає. Виносити це питання на референдум поки що не вважає доцільним, адже немає самого законодавства щодо референдумів, інший нюанс – питання ринку землі потрібно ще обговорити та узгодити.

Що записано в передвиборчій програмі з цього питання:

Питання ринку землі там не згадане. Земля згадана лише в розділі "Найкращі умови для бізнесу", де партія обіцяє: "Запровадимо просту процедуру електронного відкриття та закриття бізнесу, забезпечення захисту міноритарних акціонерів і корпоративної прозорості; скоротимо кількість процедур у будівництві та відведенні землі".

ПЕНСІЙНА СИСТЕМА. Вона повинна бути накопичувальною, переконаний Разумков. Проте відійти від нинішньої солідарної пенсійної системи швидко не вдасться, тому потрібен перехідний період.

Що записано в передвиборчій програмі з цього питання:

Впровадимо другий рівень державного пенсійного забезпечення.
Переведемо всі соціальні пільги у грошову форму.

МЕДИЦИНА повинна бути страховою. Але не зараз. Адже застрахувати своє здоров'я нині мають можливість лише ті, хто працює. Водночас у зоні ризику залишаються діти та пенсіонери. Тож над питанням запровадження страхової медицини потрібно ще працювати, зазначив Разумков.

Що записано в передвиборчій програмі з цього питання:

Запровадимо систему обов’язкового медичного страхування.
Знищимо фармакологічну мафію, скасувавши корупційний механізм повторної сертифікації ліків.
Переведемо всю медичну документацію в електронну форму.
Створимо чіткий і зрозумілий гарантований пакет медичних послуг.
Підвищимо рівень матеріально-технічного забезпечення лікарень.
Створимо умови для розвитку профілактичної медицини.

ОСВІТА в Україні повинна бути конкурентною, повинні бути умови як для державної, так і для приватної освіти. Держзамовлення для вступу до вишу має бути, але в розумних межах. Нова українська школа - потрібно було починати цей процес раніше.

Що записано в передвиборчій програмі з цього питання:

Оновимо освітню та наукову інфраструктуру.
Запровадимо базове матеріальне забезпечення педагогів на рівні трьох мінімальних зарплат.
Оптимізуємо мережу закладів вищої освіти.
Запровадимо рівноправність державних і приватних закладів освіти.
 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]