Росія й надалі перешкоджає розслідуванню трагедії літака з Качинським

|
Версия для печатиВерсия для печати

Підкомісія, яка повторно вивчає обставини Смоленської катастрофи, заявила, що Росія перешкоджає розслідуванню обставин трагедії.

У заяві Підкомісії говориться, що попри однозначний висновок Ради Європи, Росія досі відмовляє Польщі у поверненні уламків літака Ту-154М, навігаційних пристроїв та чорних скриньок, які вона незаконно тримає на своїй території, повідомляє Польське радіо.

Крім того, російська сторона відмовила Варшаві у «проведенні реконструкції літака на підставі його уламків, що досі знаходяться у Смоленську. Це дії, які комітет Ради Європи вважає провокативними, вдало порівнюючи їх з поведінкою влади СРСР, яка протягом десятків років заперечувала свою відповідальність за Катинський розстріл», - написано у заяві Смоленської підкомісії.

«Тим часом російська сторона не тільки відмовляється виконувати заходи, рекомендовані IKAO, але у своїй заяві Міністерство закордонних справ РФ від 13 липня цього року називає вимогу проведення цих заходів „політичним замовленням”», - зауважила речниця Підкомісії Марта Пальонек.

«У такій ситуації відмова Росії в реалізації положень Міжнародної організації цивільної авіації (IKAO) та резолюції комітету Ради Європи має усі ознаки перешкоджання розслідуванню усіх обставин смерті президента Лєха Качинського», - йдеться у заяві польської сторони.

Наприкінці червня Комітет з правових питань та прав людини Ради Європи підтримав проект резолюції щодо Смоленської катастрофи, у якому є вимога повернення Польщі Росією уламків літака Ту-154М.

Нагадаємо, унаслідок авіакатастрофи літака Ту-154М у Смоленську 10 квітня 2010 року загинув президент Польщі Лєх Качинський та 95 інших осіб – членів польської делегації, котрі летіли на заходи із вшанування 70-их роковин Катинського злочину.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]