Росія використовувала депутата Деркача для впливу на вибори в США

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мета Деркача - «підірвати кандидатуру Байдена і позицію Демократичної партії», вважає головний контррозвідник США.

Росія використовувала колишнього регіонала, а нині позафракційного народного депутата Андрія Деркача, щоб очорнити кандидата в президенти США Джо Байдена.

Про це йдеться в заяві голови Національного центру контррозвідки і безпеки Вільяма Іваніни, опублікованому на його сайті, повідомляє ZN.UA.

Загалом заява присвячена подробицям діяльності противників США по виборах в країні, які відбудуться восени цього року. Заява описує відповідні зусилля Китаю, Росії та Ірану.

«За нашою оцінкою, Росія використовує цілу низку заходів, щоб насамперед очорнити колишнього віцепрезидента Байдена і те, що вона бачить як антиросійський «істеблішмент», - заявив Іваніна.

За його словами, нинішні дії Росії «узгоджуються з публічною критикою Москви» на адресу Байдена в ті часи, коли він ще був віцепрезидентом США, «за його роль в політиці адміністрації Барака Обами щодо України і підтримку антипутінської опозиції всередині Росії».

Як приклад Іваніна назвав скандал навколо «плівок Деркача». На його думку, Деркач, який опублікував ці записи, є «проросійським українським парламентарем». Мета Деркача - «підірвати кандидатуру Байдена і позицію Демократичної партії», зазначив Іваніна.

Водночас позицію Трампа, за його словами, російська влада, навпаки, намагаються поліпшити.

«Деякі пов'язані з Кремлем особи також прагнуть підтримати кандидатуру президента Трампа в соціальних мережах і на російському телебаченні», - заявив глава американської контррозвідки.

Колишній "регіонал" та чинний позафракційний народний депутат України Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які нібито можуть свідчити про вплив ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка.

За словами народного депутата, аудіофайли він отримав від журналістів-розслідувачів, а сам запис розмов нібито робив особисто Порошенко. На записі співрозмовники обговорюють виділення Сполученими Штатами Україні 1 млрд доларів допомоги, а також звільнення генпрокурора Віктора Шокіна.

Через місяць Деркач оприлюднив другу частину записів. На них співрозмовники обговорюють прем'єра Арсенія Яценюка, голову "Нафтогаза" Андрія Коболєва і депутата-втікача Олександра Онищенка.

Порошенко звинуватив Офіс президента і олігарха Ігоря Коломойського у провокації, до якої причетні російські спецслужби. Він також вказав на ризик втрати двопартійної підтримки України у разі спроби втручання у вибори президента США. У штабі Джо Байдена назвали "плівки Деркача" відредагованою маячнею.

Тим не менш, Офіс генпрокурора зареєстрував у відношенні Порошенка кримінальне провадження за статтями "держзрада" і "зловживання владою".

Колишні посли США зробили спільну заяву, в якому попередили нинішнє керівництво України про ризик підриву партнерських відносин у світлі публікації і медійної розкрутки "плівок Деркача".

«Аргумент»


В тему: 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]