Розслідування щодо «Харківських угод» куруватиме колишній юрист Медведчука

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Служба безпеки України за дорученням Ради національної безпеки і оборони розслідує обставини підготовки і ратифікації «Харківських угод» в 2010 році.

Спецслужба взялася за справу демонстративно активно, але є серйозні підстави побоюватися, що й цього разу після гучного початку справу тихо закопають, зазначає ZN.UA.

За інформацією вищдання, процесуальне керівництво за нею в Офісі генпрокурора здійснює департамент Майдану, що його курує заступник генпрокурорки Максим Якубовський. Той самий, проти призначення якого минулого вересня в зверненні до президента Володимира Зеленського та генпрокурорки Ірини Венедіктової виступила низка поважних громадських організацій.

За їхньою інформацією, Якубовський у 2011-2013 роках працював експертом Незалежного українського центру правових ініціатив і експертиз «Правова держава», пов'язаного з нинішнім народним депутатом, лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком і його проєктом «Український вибір».

У січні 2017 року за розслідування обставин підписання та ратифікації «Харківських угод» взялася Головна військова прокуратура, тоді Якубовський обіймав посаду заступника голови прокуратури. Як повідомляє Служба безпеки України за дорученням Ради національної безпеки і оборони розслідує обставини підготовки і ратифікації «Харківських угод» в 2010 році.

Спецслужба взялася за справу демонстративно активно, але є серйозні підстави побоюватися, що й цього разу після гучного початку справу тихо закопають, зазначає редакторка відділу міжнародної політики ZN.UA Тетяна Силіна.

За інформацією ZN.UA, процесуальне керівництво за нею в Офісі генпрокурора здійснює департамент Майдану, що його курує заступник генпрокурорки Максим Якубовський. Той самий, проти призначення якого минулого вересня в зверненні до президента Володимира Зеленського та генпрокурорки Ірини Венедіктової виступила низка поважних громадських організацій.

За їхньою інформацією, Якубовський у 2011-2013 роках працював експертом Незалежного українського центру правових ініціатив і експертиз «Правова держава», пов'язаного з нинішнім народним депутатом, лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком і його проєктом «Український вибір».

У січні 2017 року за розслідування обставин підписання та ратифікації «Харківських угод» взялася Головна військова прокуратура, тоді Якубовський обіймав посаду заступника голови прокуратури. Як повідомляє  ZN.UA, саме він займався розслідуванням.


В тему:

 

 

 

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]