Сім'я Гейтс, найбільший власник с/г земель у США, має землі впятеро менше, ніж злодійська сім'я Веревських в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс і його дружина Мелінда виявилися найбільшими власниками сільськогосподарських земель у США.

Їхній земельний банк налічує 110 000 гектарів, йдеться у розслідуванні The Land Report і NBS News, оприлюдненому CNBC.

Землі у 18 штатах скуповувалися протягом десятиліть через 22 компанії, пов'язані з їхнім інвестиційним фондом Cascade Investments. 

Найбільші володіння розташовані у штаті Луізіана - 29 000 гектарів землі, на яких вирощують кукурудзу, рис і бавовну. У Небрасці Гейтсам належить 8000 га, на них росте соя. У Вашингтоні їм належать 5000 га, на яких вирощують картоплю для McDonald's. У Флориді вирощують моркву. 

Хоча Гейтси є основними власниками сільськогосподарських угідь у США, їхні володіння складають лише частину з 283 млн акрів угідь, які належать і сдають в оренду нефермерами. За оцінками Міністерства сільського господарства за 2014 рік, близько 40% угідь належать людям у віці від 65 років і старше, а це означає, що на ринку невздовзі збільшиться кількість сільськогосподарських земель. 

Ця тенденція непокоїть молодих фермерів, які не можуть конкурувати при покупці землі з такими забезпеченими покупцями, як Гейтси. 

Вартість одного гектара землі складає приблизно 7500 доларів. 50% американських фермерів є орендарями, а не власниками землі. 

У березні Гейтс в інтерв'ю говорив, що володіє сільськогосподарською землею, але рішення про купівлю ухвалює інвестиційний фонд. 

Нагадаємо: земельний банк агрохолдингу «Кернел» Андрія Веревського (на фото) складає 530 тис. га українських черноземів. Власник "Кернела", український олігарх Веревський, зміг сколотити свій капітал завдяки компартійному "блату", кумівству та корупції - його батько Михайло Іванович був особою, наближеною до ексспікера Верховної Ради України Олександра Мороза і керівником його виборчого штабу, а також секретарем Полтавського обкому СПУ.

«Аргумент»Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]