Шеварднадзе против вступления Грузии в Евразийский союз

|
Версия для печатиВерсия для печати

Участие Грузии в Евразийском союзе ничего стране не принесет, заявил в интервью еженедельнику «Асавал-Дасавали» в понедельник экс-президент Грузии Эдуард Шеварднадзе.

«Грузия не войдет в это объединение. Еще в 90-ые годы по инициативе президента Казахстана была предпринята попытка о создании подобного союза, но тогда были другие концепции и другие взгляды на будущее», подчеркнул он.

Шеварднадзе назвал идею создания Евразийского Союза «сырым», так как пока нет никакой конкретики и трудно судить о новом объединении, отмечает Грузия-онлайн.

«В любом случае, этот союз никакой выгоды Грузии не даст», считает экс-президент.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]