Штатних працівників в Україні стає менше - аналітика Нацбанку

|
Версия для печатиВерсия для печати

За оприлюдненою інформацією Національного Банку стосовно ринку праці та доходів в Україні в вересні місяці, кількість штатних працівників становила 10 536,8 тис. осіб, що порівняно з попереднім місяцем менше на 0,04%, а порівняно з відповідним місяцем 2010 року – на 1,6%.

 

Зменшення кількості працівників порівняно з попереднім місяцем продовжилося другий місяць поспіль і відбулося в усіх видах економічної діяльності, крім сільського господарства, фінансової діяльності (зростання на 0,2%), рибальства (на 0,6%), торгівлі
(на 0,3%), транспорту та зв’язку (на 0,4%) та освіти (на 1,4%). Найпомітніше зменшення кількості працівників спостерігалося в діяльності готелів та ресторанів (на 4,7%).

Кількість штатних працівників порівняно з попереднім місяцем майже не змінилася (зменшення на 0,04%) та становила 10,5 млн. осіб. Навантаження на 10 вільних робочих місць (вакансій) не змінилося порівняно з серпнем і становило 48 осіб, а рівень зареєстрованого безробіття знизився до 1,5% (зниження на 0,1 п. п.).

Середня заробітна плата на одного штатного працівника у вересні збільшилася і становила 2 737 грн.

Сума заборгованості з виплати заробітної плати у вересні збільшилася на 2,2% і за станом на 1 жовтня 2011 року становила 1 180,8 млн. грн.
Заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів також збільшилася (на 0,07% – до 2,728 млн. грн.).

Кількість штатних працівників економічно активних підприємств, яким не виплачено заробітну плату, збільшилася на 18,4% порівняно з попереднім місяцем. Питома вага таких працівників збільшилася і становила 1,5%, однак сума боргу в середньому на одного штатного працівника, якому не виплачено заробітну плату, зменшилася (на 10,2%) і становила 4 044 грн. порівняно з 4 506 грн. у серпні.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

21:39
Президент нарешті замінив командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Содоля на бригадного генерала Гнатова
20:00
У вівторок в Україні майже без опадів, буде спекотно
19:34
Україна підписала кредитну угоду з ЄС на 27 мільярдів євро за програмою Ukraine Facility
18:04
Засуджений в Україні до позбавлення волі митрополит УПЦ МП опинився в Білорусі (фото, відео)
16:10
Немає ані лісу, ні лопат, ні РЕБ, ні екскаваторів, нема людей: проблема будівництва фортифікацій має системний характер
14:06
Як працює система трансплантації органів в Україні: інтерв’ю з «батьком» цього напрямку в МОЗ Василем Стрілкою
12:05
Юрій Бутусов: Про війну - відповіді на питання
10:01
Начальник штабу "Азову" Кротевич написав до ДБР заяву на генерала Содоля, "який вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал"
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 24 червня
20:00
У понеділок в Україні короткочасні дощі, вдень до +33°С

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]