Штучний інтелект розробив ліки уперше в історії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Штучний інтелект розробив уперше у світі медикамент для лікування обсесивно-компульсивного розладу.

Про це повідомляє The Telegraph.

“Перший медикамент, який повністю розроблений штучним інтелектом, наближається до фази тестування на людях та вважається великим досягненням у сфері медицини”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє газета, медикамент для лікування обсесивно-компульсивного розладу був розроблений системою штучного інтелекту біотехнічної компанії Exscientia з Оксфорду.

Японська фармацевтична компанія Sumitomo Dainippon Pharma використовувала систему, яка автоматично аналізувала генетичні дані пацієнтів та знаходила молекули, які можуть бути використані у новому медикаменті.

Зазначається, що зазвичай фаза розробки триває до близько 4,5 років, однак штучний інтелект зробив це за менш ніж 12 місяців.

Як повідомляє BBC, перша фаза випробовування препарату на людях розпочнеться в Японії, і якщо вона буде успішною, то тоді тестування медикаменту також пошириться на інші країни світу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]