Швеция традиционно возглавила тройку стран ЕС по запасам лесов, Украина - в «хвосте»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Самые обширные лесные массивы Европы располагаются в Швеции (30 млн гектаров), на втором месте - Испания с  27 млн гектаров. На третьем - Финляндия, в Суоми лес занимает 24 млн гектаров.

Об этом говорится в отчете статистической службы ЕС Eurostat.

При этом по доле лесов от общей территории страны лидирует Финляндия, где на них приходится 71% территории. Для сравнения, в Швеции этот показатель равен 67%. Меньше всего лесов в ЕС в Голландии (8% от территории страны).

Общая площадь лесного фонда в Украине — 10,4 млн га, что составляет 17,2% её территории. Из них покрытых лесной растительностью - 9,6 млн га (лесистость территории Украины, таким образом, составляет 15,9%). Наибольшая лесистость — в Украинских Карпатах (32%).

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]