США вперше випробували раніше заборонену крилату ракету (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Пентагон заявив про проведення випробування ракети, забороненої впродовж 30 років договором про РСМД, із якого Сполучені Штати і Росія вийшли цього місяця.

Про це повідомляє агентство АР.

Випробування відбулося у неділю біля узбережжя Каліфорнії. На думку деяких аналітиків, воно ознаменувало відновлення гонки озброєнь, що може посилити напруженість у відносинах між США і Росією.

Адміністрація Трампа заявила, що, як і раніше, зацікавлена ​​в ефективному контролі над озброєннями, але ставить під сумнів готовність Москви виконувати свої зобов'язання.

Пентагон заявив, що провів випробування модифікованої наземної версії крилатої ракети "Томагавк". За словами міноборони США, вона була запущена з острова Сан-Ніколас і точно вразила ціль, пролетівши понад 500 км. Ракета була озброєна звичайною, а не ядерною боєголовкою.

У березні минулого року представники Пентагону заявили, що ця ракета, ймовірно, матиме дальність дії близько 1000 км і що вона може бути готова до розгортання протягом 18 місяців.

Ракета могла би порушити Договір про ракети середньої і малої дальності, який забороняв усі типи ракет із дальністю дії від 500 до 5500 км.

США і Росія вийшли з договору 2 серпня. Адміністрація Трампа заявила про небажання Росії виконувати умови договору. Росія звинуватила США в порушенні угоди.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]