Таємниці Мінюсту: чому Малюська так любить фотографуватися?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Денис Малюська – перший в Україні міністр юстиції, що зміг залізти на стіл у своєму робочому кабінеті, сфотографуватися і викласти таке фото у соцмережі. Менше ніж за рік перебування на посаді пан Малюська здобув надзвичайну популярність: він обіймав гігантську квітку, стояв догори ногами над державними документами, розміщував свої черевики на робочому столі міністра і квітучі маки за вухами, що фіксував на камеру і викладав у соцмережі.

Такі незвичайні підходи до роботи і яскравий образ очільника Мінюсту майже нікого не залишило байдужим – у Д. Малюськи багато прихильників серед українців та іноземних громадян. Знайшлися також і критики, які стверджують, що це – негідна поведінка для посадової особи такого рівня. Загалом у мережі відбулося багато дискусій про те, навіщо міністр юстиції публікує такі дивні фото. Утім, мало хто дійсно знає, що насправді криється за цими публікаціями…  

Останнім часом все частіше з’являються думки про те, що подібні фото – не прояв дивацтва пана Малюськи, а обдуманий план по відволіканню уваги суспільства від справжньої «тіньової» діяльності міністерства. На це, зокрема, звернув увагу громадський діяч і адвокат Сергій Лисенко.

- В так званому «офісі протидії рейдерству» Міністерство юстиції зібрало осіб, які на всю Україну відомі як екс - «чорні» нотаріуси, - зазначає пан Лисенко. – У ДБР наразі перебуває кримінальне провадження, розпочате за моєю заявою за фактом злочинів, вчинених Дмитром Кирилюком, який, перебуваючи за кордоном на відпочинку, вчиняв в Україні сотні нотаріальних дій впродовж 2010 – 2013 років, після чого вже у 2020 році отримав підвищення від Д. Малюськи і посаду в Мінюсті. Уявіть собі, що зараз Д. Кирилюк контролює діяльність нотаріусів і реєстраторів!

Проблемні аспекти відносин між нотаріусами та адвокатами ...

Директор Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України Дмитро Кирилюк.

Нагадуємо, що у мережу потрапили фото – витяги з перевірки Дмитра Кирилюка за період 2010 – 2013 років, що свідчать про те, що Міністерством юстиції були установлені і зафіксовані факти перебування нотаріуса за кордоном і одночасного дистанційного вчинення в Україні сотень нотаріальних дій. Проте, жодного покарання за ці дії пан Кирилюк не зазнав, а навпаки – отримав посаду в Мінюсті і став членом Колегії, яка здійснює контроль за іншими нотаріусами і державними реєстраторами.

- Проблема у тому, що за красивими словами і гарними фото приховується непрофесіоналізм і відверті порушення закону. Можливо, такі люди потрібні Мінюсту для особливих завдань, - підводить підсумки адвокат Лисенко. – Конкретно особа Дмитра Кирилюка – це лише крапля в морі, яка, утім, так само як і гарні фотографії, свідчить про лицемірство чинної влади.

Верхнє фото – з особистої сторінки Д. Малюськи у мережі «Фейсбук»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]