Террористы в Донецке ограничили доступ к областной больнице, устроив там штаб и госпиталь, - пресс-центр АТО

|
Версия для печатиВерсия для печати

Террористы ограничили доступ гражданам к областной клинической больнице в Донецке., — самому крупному лечебному чреждению в Донецкой области.

Об этом на своей странице в Фэйсбук сообщает пресс-центр АТО.

«В городе Донецке на базе областной клинической больницы имени Калинина террористы вместе с российскими наемниками „кадыровцами“ обустроили штаб и военный госпиталь. Это фактически парализовало работу одного из крупнейших лечебных учреждений области, ведь доступ больных в больницу ограничен и проводятся работы по переоборудованию зданий. Следует добавить, что до этого больница обслуживала большинство пациентов области», — говорится в сообщении.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]