Туреччина гарантує високий рівень безпеки туристам в умовах пандемії – посол

|
Версия для печатиВерсия для печати

Туреччина з усією відповідальністю ставиться до гарантування безпеки туризму в умовах пандемії. В Україні не бачать жодних перешкод для відпочинку громадян у Туреччині.

Про це Надзвичайний і Повноважний посол України в Анкарі Андрій Сибіга сказав в коментарі інформагентству «Анадолу» під час відвідування провінції Мугла, на півдні Туреччини.

«Туреччина може стати прикладом для багатьох країн світу в боротьбі з пандемією. Ми не бачимо проблем в тому, щоб українці приїжджали сюди на відпочинок. Я сам став свідком того, з яким настроєм і серйозністю ставляться в Туреччині до безпечного туризму, і абсолютно впевнений у тому, що після пандемії число українських туристів набагато збільшиться», - сказав посол.

Дипломат зазначив, що наявність прямих рейсів з різних міст України також сприятиме збільшенню турпотоку до Туреччини.

«За останні 4 роки кількість українських туристів, що приїжджають до Туреччини, збільшувалася в середньому на 20 відсотків на рік. Водночас число українських туристів, що приїжджають в Даламан, зросла на 80 відсотків. Той, хто приїжджає в цей регіон, обов'язково захоче приїхати знову. Інтерес до Туреччини зростає з кожним днем. Українські туристи із задоволенням проводять час в Туреччині », - додав посол.

Посол України відвідав міжнародний аеропорт Даламан і готелі регіону, де відпочивають українські туристи. За його словами, влада України не бачать жодних перешкод для відпочинку громадян у Туреччині.

Як повідомлялося раніше, торік Туреччину відвідали близько 1 млн українців. Президент України Володимир Зеленський закликав українців їхати до Туреччини на відпочинок, зокрема після того, як РФ припинила туристичне сполучення з цією країною з 15 квітня по 1 червня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]