У Берліні загинув (був вбитий) російський дипломат - агент ФСБ і син генерала-вбивці

|
Версия для печатиВерсия для печати

Біля посольства Росії у Німеччині знайшли тіло російського дипломата. Імовірно, він випав із вікна.

За інформацією видання SPIEGEL, він мав зв'язки з ФСБ.

Обставини смерті дипломата 35-річного росіянина з'ясовують правоохоронці.

Тіло знайшли рано-вранці 19 жовтня.

Спроби реанімації викликаними рятувальниками не мали успіху.

Ймовірно, чоловік упав із верхнього поверху посольського комплексу на Беренштрасі у берлінському районі Мітте. Згідно з офіційним списком дипломатів, 35-річний чоловік був акредитований як другий секретар посольства в Берліні з літа 2019 року.

Проте німецькі спецслужби розцінили його як замаскованого співробітника російської внутрішньої розвідувальної служби ФСБ.

Російське видання The Insider назвало ім'я – Кірілл Жало. Він виявився сином голови Управління захисту конституційного ладу ФСБ генерал-лейтенанта Алєксєя Жало. Саме це управління займалося позасудовими стратами активістів та журналістів у Росії, в тому числі отруєнням Навального, Дмітрія Бикова та Владіміра Кара-Мурзи нервово-паралітичною речовиною "Новачок".

Через дипломатичний статус розслідування або розтин тіла на території Німеччини було неможливо, російське посольство репатріювало тіло наступного дня.

"Неясно, чи було падіння причиною смерті чи дипломат уже був мертвий перед падінням, але у зв'язку з тим, що будівля посольства має чотири поверхи, версія про суїцид виглядає неправдоподібною", - пише The Insider.

Кірілла Жало перевели до Берліна з Відня 19 червня 2019 року – за два місяці до вбивства Зелімхана Хангошвілі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]